Na początku.
*Naty (Natalia)* - Nati jest prawą ręką Ludmiły, choć czasem pełni bardziej rolę dziewczyny na posyłki. Jest ładna, ale nie olśniewająca. Pasją jej życia jest moda. Patrzy na innych uczniów z góry, ale w głębi serca jest niepewną siebie dziewczyną, której się wydaje, że jedynym sposobem na sukces jest należenie do „paczki”. Nati jest doskonałą tancerką i piosenkarką, ale Ludmiła nie pozwala jej zabłysnąć tak, jak na to zasługuje. Wie, że Ludmiła może ją w każdej chwili zdradzić dla własnej korzyści, chociaż sama nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Mimo to trzyma się Ludmiły, ponieważ wydaje jej się, że dzięki jej towarzystwu zostanie prawdziwą diwą.Zakochana w Maxim.W 2 sezonie zaczyna z nim chodzić.
*Maxi* - Najlepszy tancerz w Studio 21, specjalizuje się w tańcu ulicznym. Jest zabawny, pomysłowy, bystry i pełen ambitnych planów na przyszłość. Wie, że jego życie będzie związane z muzyką. Gra na keyboardzie i syntezatorze. Tworzy też basowe podkłady na swoim komputerze i marzy, by pewnego dnia wydać własną płytę. Jego najlepszą przyjaciółką jest Camila. Mają podobne gusty muzyczne i oboje nie przepadają za Ludmiłą, Leónem i resztą „paczki”. Łatwo się zakoc***e, ale nie ma zbyt wiele szczęścia do dziewczyn, więc często wpada w tarapaty, próbując przekonać do siebie swoją wybrankę.Jest zakochany w Natalii,a w drugim sezonie zaczyna z nią chodzić.
Historia ich miłości :
Napoczątku były 2 grupy "dobrych i "złych" Obydwoje nalerzeli do innych. W pewnym odcinku gdy Nata oddawała kamerke Maxi'emu mówiła tak jka zakochana ale potem szybko zmieniła ton. Sezon się jeszcze nie skończył ale jak już wiadomo że zakochają się w sobie.. Prawdopodobnie w 2 sezonie będą razem.
Opis z baj :
W końcu nadszedł bardzo trudny dzień dla Violetty. Przedstawienie i zaręczyny. Dziewczyna chce ojcu wyznać prawdę, ale wyobraża sobie, że ojciec ja za to znienawidzi. W dodatku uświadamia sb, że nadal czuje coś do Tomasa. Niespodziewanie do jej pokoju wchodzi Tomas, który jest zmartwiony, że nie odbiera telefonu. W dodatku Leon też przyszedł, by ją z nią porozmawiać i pocieszyć. Violetta prosi Tomasa, żeby schował się w koncie za szafą. Dziewczyna podczas tej rozmowy mówi, że chciałaby być na premierze, ale niestety jej tata jest przeszkoda na drodze do jej marzeń. Zaręczyny się rozpoczynają. Matias próbuje ściągnąć opaskę, aby na nie pójść, ale policja wkracza do domu. Ludmiła nie zgadza się na wyjazd, dlatego zostaje wyciągnięta siłą ze Studia. Violetta postanawia pójść za marzeniami i odpływa łodzią z zaręczyn do Studia. Wszyscy są potwornie stremowani, a Naty, która zastępuje Ludmiłę mdleje. W ostatniej chwili zjawia się Viola i wychodzi na scenę. Wszyscy są pod wielkim wrażeniem jej występy i dają jej aplauz na stojąco. Gregorio przewraca wszystkie dekoracje, światła gasną akurat w tedy, kiedy ojciec Violi przybywa..
Moim zdaniem super odcinek.. A Nata zrobiła się wredna dzięki tej roli.. Ale potem wróciło wszystko do porządku.. Haha rozwaliło mnie to jak Tomas naśladował Leona - "Kocham Cie całym sercem", W nasepnym odcinku Angie wyzna prawde <33Opis z baj :
Gdy Angie zaprowadza Violette do sali koncertowej Violę ponoszą emocje, ma żal do niej. Zaręczyny Jade i Germana są ustalone na ten sam dzień co przedstawienie. W Studio cała kadra nauczycielska szuka dziewczyny, która zastąpi Violettę. Camila nie chce się zapisać, ponieważ uważa, że znowu przegra. Natalia zapisuje się, ale Ludmiła skreśla ją, gdyż wie, ze dziewczyna nie będzie miała na nią czasu. Camila ostatecznie zdobywa rolę. Natalia dowiaduje się, że Ludmiła skreśliła z nią. Jest na nią wściekła. Do Studia przybywają prawnik Ludmiły i Charlie. Wg kontraktu, aby rozwiązać umowę Ludmiła musi pojechać w trasę reklamującą pasze dla świń. W dodatku wyjeżdża w dzień przedstawienia. Pablo całuje Angie. Akurat w tedy German do niej szedł. Violetta jest w ogromnej rozterce. Nie wie, czy powiedzieć ojcu prawdę. Pamięta jednak o tym co powiedziała jej Jade, pragnie był inżynier był szczęśliwy.
Opis z baj :
Angie oznajmia Germanowi, że naprawdę nic do niego nie czuje. Rezygnuje z posady guwernantki, bo nie chce dalej ranić Violetty. Łowcy duchów, dowiadują się, że duch Marii to tak naprawdę przebrany człowiek. Chcą jednak otrzymać pieniądze, dlatego posuwają się do oszustwa. Tomas podczas próby potyka się. Okazuje się, że skręcił kostkę i nie może wystąpić. Jade szantażuje Violę. Mówi jej, że jeśli nie przekona ojca co do niej ona powie o tym, że dziewczyna uczy sie w Studio21. Angie zabiera Violettę do ogromnej sali koncertowej, gdzie mówi jej, że jeśli chce być szczęśliwa nie może rezygnować ze swoich pasji dla swojego ojca. Opis z baj :
Dzięki temu, że Antonio przyjął pieniądze od Pabla przedstawienie się odbędzie. Resto Band jest zadłużony i Luca zwalnia pracowników. Tomas cały czas wierzy Ludmile i coraz bardziej rani Violettę. Maxi Fran Braco i Cami mają mu to za złe. Olga zatrudnia "zaklinaczy duchów", aby pozbyli się z domu ducha Marii. Gregorio idzie na kolejna wizytę u psychologa i znowu wszystko źle interpretuje. Violetta dowiaduje się, ze zaręczyny Jade i Germana będą w tym samym dniu co przedstawienie. Postanawia odejść. Angie nie chce już więcej ranić Violetty, dlatego postanawia powiedzieć o wszystkim ojcu Violetty. Ludmiła robi wszystko, żeby uprzykrzyć życie Violetty. Przerywa próby i dogaduje Violetcie, a Tomas ją w tym popiera. Leon nie może patrzeć jak Viola cierpi i pocieszą ją jak tylko może. Jade pojawia się w Studio21. Chce powiedzieć Germanowi, gdzie jego córka się uczy...
Jeju żal mi tej Naty, a Ludmiła zrobiła to specjalnie
Tomas ma ogromny żal do Violetty za to, ze całowała się z Leonem. W dodatku Ludmiła go oszukała i skopiowała pomysł Ludmiły odnośnie zatrudnienia taty Tomasa. Z Violą jednak jest Leon, który cały czas ją wspiera. Dziewczyna zaprosiła go na kolację, a potem wspólnie zaśpiewali "Voy Por Ti". Mało by brakowało, a ojciec V. by to zauważył. Angie broni Vilu. Antonio odwołuje przedstawienie, ponieważ nie mają funduszy na jego wystawienie. Pablo chce oznajmić uczniom te wieści delikatnie. Gregorio jednak chce zrobić inaczej. Wiedząc, ze uczniowie Studio21 o wszystkim słyszą rozmawia o przedstawieniu z Pablem. Dzieciaki są załamane. Violetta wpada jednak na pomysł. Ponieważ wie, ze Antonio nie przyjmie pieniędzy ot tak prosi Ramallo, by udawał biznesmena, który chce im ofiarować pieniądze. Na początku Ramallo się nie zgadza, ale gdy Cami, Fran, Maxi i Viola śpiewają "Veo Veo" mężczyzna ulega im, ponieważ Viola przypomina mu Mariję. Wszystko jak dotąd idzie jak po maśle, jednak niespodziewanie do Resto Bandu wchodzi Pablo...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz