wtorek, 28 maja 2013

Wierszyk

Violetta, każdy z nas ją dobrze zna i lubi tak jak ja.
Pięknie gra na fortepianie, tańczy i śpiewa aż dookoła rozkwitają rozsłuchane w piosenkach drzewa. Pisze pamiętnik, opisuje w nim swoje życie, swój świat i ma wielki talent od lat. Do rodzinnego miasta przenosi się, a na miejscu jej życie całkowicie odmienia się.
Poznaje Tomasa, chłopaka ze snów, a Ludmiła zarozumiała dziewczyna cały czas kłamie jak z nut. Poznaje też Francesce przyjaciółkę swą i Braco, Cami, Maxiego i przez Ludmiłę ją ,,aniołkiem'' zwą. Z nowego otoczenia, Violetta wychodzi z cienia i zdaje egzamin do studia, gdzie później śpiewa. Poznaje jedną z tajemnic swojej guwernantki i odkrywa rzeczy swojej matki. Jednak co chwila wszystko zaczyna komplikowac się. Co będzie dalej, kto to wie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz