Diego,Violetta i Leon
Z pamiętnikiem
Z Ludmilą :
Ze słuchawkami :
Z Leonem :
Angie i Herman :
Lara- nowa postać, będize chciała zdobyć Leona :
Leon :
Ludmila:
Ludmila :
No i Violetta ♥ :
Martina :
Candelaria Molfese :
Clara Alonso :
I serialowa siostra Naty :
dział w „Violecie” nie był twoim debiutem aktorskim. Zawsze chciałeś grać?
Mówiąc szczerze, na początku chciałem śpiewać. Zacząłem pracować jako piosenkarz i tak pojawiły się propozycje połączenia występów z graniem i tańczeniem. Jestem zakochany we wszystkich trzech obliczach.
„Violetta” odniosła wielki sukces. Jaki był jej sekret?
Zebranie międzynarodowej obsady oraz stworzenie solidnej ekipy. Nie jest łatwo sprawić, żeby grupa tak liczna jak nasza była tak dobrze zgrana. Tworzymy rodzinę i to widać na ekranie.
Jako widz, co najbardziej przyciąga cię w serialu?
Wiele rzeczy. Przede wszystkim część muzyczna i elementy komiczne
Jako aktor, co daje Ci udział w projekcie takim jak ten?
Po pierwsze, to było nowe wyzwanie. Pierwszy raz grałem antagonistę. Dużo się nauczyłem, wzbogaciłem o nowe doświadczenia, poznałem niesamowitych ludzi z różnych krajów…
No właśnie, jak pracowało Ci się z ludźmi odmiennej narodowości? Nauczyłeś się nowych języków?
Tak, na przykład, wcześniej słabo znałem portugalski, ale teraz, dzięki koledze z Brazylii, mam okazję poćwiczyć, lepiej mówić. Zaś kontakt z językiem włoskim czy ukraińskim, językami, które wcześniej były mi obce, przysporzył mi wiele frajdy.
León jest arogancki i zarozumiały. Czy fanki serialu mylą Cię z nim?
Nie, one wiedzą, że moja postać jest skomplikowana i zawsze chwalą mnie za to jak gram. Oczywiście, teraz gdy oglądam serial w telewizji staram się być wobec siebie krytyczny i dostrzec szczegóły, jakie muszę dopracować.
Spotkałeś wiele Leonów i Ludmił w swoim życiu? Istnieją ludzie podobni do nich?
Myślę, że tak, są wszędzie. Ale ja nie lubię przyklejać im etykietek oraz dzielić na dobrych i złych. Tak naprawdę nikt nie jest zły. Mercedes (Lambre, serialowa Ludmiła) i ja mamy pokazać widzom, że nasi bohaterowie nie są do końca źli. Jeśli postępują niewłaściwie to dlatego, że mają ku temu powody.
Czyli masz w sobie coś z Leona?
Coś na pewno, ale nie z tego złego Leona, tylko z tego dobrego. Na przkład jego pewność siebie, która pomaga mu osiągać to, czego pragnie, nie ulegając przy tym wpływom innych. Walczy o swoje marzenia, tak jak ja. Potrafi być także romantyczny w stosunku do dziewczyn, podobnie jak ja.
Zdjęcia które były przy wywiadzie :
Jade mówi Oldze, że powinny się słuchać ducha Marii i robić to, co im rozkaże. Matías, który udaje zmarłą matkę Violetty, nakazuje kobietom, żeby o niego dbały i spełniały jego zachcianki. Matka Angie jest gotowa powiedzieć Germanowi, kim jest Angie, ale ona prosi ją, aby jeszcze się wstrzymała. Ludmiła namawia Pabla, żeby obsadził ją w głównej roli w przedstawieniu. Violetta postanawia, że nie będzie z żadnym ze swoim zalotników. Angie postanawia sama wyznać Germanowi, że jest ciocią Violetty. Germán mylnie interpretuje jej intencje i całuje ją.
Kto sie cieszy że Herman i Angie sie pocałują ?Opis :
Jade myśli, że dom jest nawiedzony przez Mariję, dlatego chce się przeprowadzić. Maxi próbuje odzyskać Laurę, która myśli,ze chłopak jest z Andreą. Andres tłumaczy jej, że Maxi tak naprawdę kocha ją, jednak niestety po drodze spotykają ich, akurat w tedy kiedy Andrea pocałowała Maxa w policzek. U Violetty jak zwykle wielkie zamieszanie. Idzie na randkę z Tomasem. Mówi o tym Leonowi, który jest zazdrosny, stara się jednak tego nie okazywać. Ludmiła knuje kolejny plan przeciwko Violi i Tomasowi. Zabiera telefon Tomasa i pisze wiadomość do głównej bohaterki. W dodatku matka Angie przyjechała.
*(opis z baj)*
Jak dla mnie ciekawy odcinek tylko szkoda że Ludmiła musiała wysłać tego smsa. A Naty sie jej oczywiście słucha
Angie i tata troche dziwnie się zachowują moze coś pomiędzy nimi jest ?
Violetta ♥Zdjęć od Martiny było dużo więc wszystkie nowe są w kolażu. :
*Clara Alonso - Angie*
*Jorge Blanco - Leon*
*Mercedes Lambre - Ludmiła*
Lodovica Comello serialowa Francesca obchodziła swoje urodziny 13 kwietnia. Na śmierć zapomniałam !
Ale teraz życzymy :
Wszystkiego Najlepszego ^^.
Ale teraz życzymy :
Wszystkiego Najlepszego ^^.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz